Rozstrzygnięcie konkursu "Pokażmy piękno Naszej Gminy""

włącz .

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Pokażmy piękno Naszej Gminy” na fotografię pięknych miejsc w naszej gminie został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło duża ilość fotografii, z których zostało wybranych 12 zdjęć przeznaczonych na wystawę. Wszystkie fotografie zachwyciły oceniających.

Kapituła zdecydowała, że

Miejsce I przyznaje Joannie Ziemskiej.

Joanna Ziemska

 

Miejsce II: Pawłowi Wicińskiemu

Paweł Wiciński

 

Miejsce III zajął: Jakub Piotrowski

Jakub Piotrowski

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zadanie współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

Zapraszamy do galerii z fotografiami złożonymi przez uczestników oraz galerii z wręczenia nagród.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies..

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information